Odwrócenie Cukrzycy

Jak można skutecznie leczyć cukrzycę typu 1 i 2, a w przypadku cukrzycy typu 2, odwrócić ją za pomocą diety niskowęglowodanowej

Zarejestruj się tutaj

Prezentowane przez krajowych i międzynarodowych ekspertów w swojej dziedzinie z zakresu opieki zdrowotnej i pokrewnych, na temat cukrzycy typu 1 i 2 oraz żywienia LCHF/ketogenicznego i jego wdrożenia do praktyki klinicznej. Szkolenie warte jest 10 godzin kontynuacji rozwoju zawodowego.


Nasza prywatna społeczność pomagająca wspierać Twoją naukę

Kiedy zapiszesz się na którykolwiek z kursów Nutrition Network, uzyskasz dostęp do społeczności naszych prywatnych członków. Tutaj możesz nawiązać kontakt z Medyczną Radą Doradczą Nutrition Network, wykładowcami kursów, certyfikowanymi praktykami i innymi członkami.


Get started now!Your Instructor


Nutrition Network
Nutrition Network

Nutrition Network to platforma edukacyjna i edukacyjna, której celem jest prezentowanie najbardziej aktualnych i opartych na dowodach naukowych i badań w dziedzinie zdrowego odżywiania o niskiej zawartości węglowodanów i wysokiej zawartości tłuszczu (LCHF). Założona przez Fundację Noakes i we współpracy z jej rozległą krajową i międzynarodową siecią lekarzy, naukowców i badaczy, platforma jest skierowana do lekarzy i pokrewnych pracowników służby zdrowia na całym świecie, aby informować i wspierać ich wiedzę na temat diety LCHF i jej wdrożenie do praktyki klinicznej.


Frequently Asked Questions


Kiedy rozpoczyna się i kończy kurs?
Kurs zaczyna się teraz i nigdy się nie kończy! Jest to kurs online, w którym możesz uczyć się samodzielnie – Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Jak brzmi dostęp dożywotni? Po zarejestrowaniu się masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych urządzeniach.
A co jeśli nie będę zadowolony z kursu?
Nigdy nie chcielibyśmy, żebyś był nieszczęśliwy! Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami w ciągu pierwszych 30 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.